Pragniemy przedstawić Państwu profesjonalną ofertę usług związanych z fabryczną nawigacją GPS.
Duże doświadczenie w tej dziedzinie, a także zaangażowanie w oferowaniu nabywcom produktów i usług najwyższej jakości sprawia, że liczba zadowolonych ze współpracy z nami klientów nieustannie się powiększa.
Polskie Menu w Nawigacjach GPS
Zakres proponowanych przez nas usług związanych z nawigacją samochodową jest szeroki. Specjalizujemy się w aktualizacjach już funkcjonującego w danym typie samochodu oprogramowania, oraz w zmianach języka menu z obcego na polski w celu ułatwienia i uprzyjemnienia jazdy. Współpracujemy z klientami na terenie całego Krakowa oraz innych miast na i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wejdź na stronę i umów się na wizytę u Nas: Polskie Menu W Nawigacji
Oddział główny znajduje się w Krakowie.
Bywamy również w takich miastach jak:
Kraków, Katowice, Łódź, Gliwice, Kielce, Opole, Radom, Rzeszów, Wrocław, Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Sucha Beskidzka, Pcim, Nowy Targ,.
Aktualizujemy każdą Fabryczną Nawigację GPS w każdym samochodach spośród takich marek jak: Audi, Bmw, Citroen, Chrysler, Fiat, Ford, Mercedes, Opel, Peugeot, Renaul, Volkswagen, Seat, Skoda, Volvo, Rover, Land Rover, Toyota, Lexus.
Masz problem z odczytem płyt z mapą na DVD, CD w swojej Nawigacji GPS? Na ekranie dostajesz komunikat: DVD Error? Czyścimy Lasery CD, DVD. Nie czekaj umów się na wizytę: Polskie Menu Polski Lektor w Nawigacjach GPS
Czy korzystając z nawigacji GPS zastanawiałeś się kiedykolwiek jakie były jej początki? Nawigacja GPS tworzona była z myślą o zastosowaniach militarnych. Dopiero pewne tragiczne wydarzenie spowodowało, że zdecydowano się ją udostępnić cywilom. Nawigacja GPS – narodziny koncepcji. Początków nawigacji GPS możemy doszukać się już w roku 1957. Mimo, że zdarzenie to nie jest początkiem prac nad nawigacją GPS, to uznajemy je za początek prac nad systemami nawigacji satelitarnej. Co wydarzyło się w 1957 roku? Naukowcy z John Hopkins University w Baltimore, obserwowali radzieckiego satelitę Sputnik 1. Celem ich obserwacji miało być zbadanie, czy ta radziecka satelita zagraża w jakimś stopniu bezpieczeństwu Stanów Zjednoczonych.