Noclegi w Łebie

Nasze menu nawigacyjne sprawi, że z łatwością odszukasz obiekty, które Cię interesują. Szczegółowe opisy obiektów oraz zdjęcia ułatwią dokonanie trafnego wyboru obiektu wczasowego każdemu Klientowi.

Mamy bazę obiektów wczasowych takich jak pensjonaty,apartamenty, hotele,ośrodki wczasowe, pokoje i kwatery, domki letniskowe, które rozmieszczone są na terenie miejscowości Łeba. Nasza oferta zadowoli z pewnością najbardziej wymagającego Urlopowicza.

Dajemy Ci szanse korzystania z naszych prestiżowych banerów reklamowych, co na pewno przyczyni się do jeszcze większego zainteresowania Waszym obiektem.

W momencie pierwszej lokacji na prawie polskim, Łeba należała zapewne do któregoś z przedstawicieli rodu Święców, który na przełomie XIII i XIV wieku umocnił się w tej części Pomorza. W 1309 roku Łebą jak i całym Pomorzem Gdańskim zawładnęli Krzyżacy, w czym Święcowie walnie im dopomogli. W 1309 r., wraz z zagarnięciem przez Krzyżaków Pomorza Gdańskiego, również i ziemia słupska została opanowana przez Zakon Krzyżacki. W 1357 r. Krzyżacy nadali Łebie lubeckie prawo miejskie, zamienione później na chełmińskie. W XIV w. wzniesiono murowany kościół św. Mikołaja i ratusz (jeszcze przed lokacją).

W XVI w. Miejscowość Łeba przeżyła ogromną katastrofę. Zmieniająca swoje koryto rzeka Łeba często zalewała miasto. Kroniki notują ogromne powodzie w latach 1396, 1441, 1467,1497.

W połowie XVI w. mieszkańcy zdecydowali się na przeniesienie miasta na inne bezpieczniejsze miejsce. Budowa nowego miasta trwała 12 lat i została zakończona w 1570 r.
Przepiękna Łeba jest przede wszystkim bardzo dużym skupiskiem obiektów wypoczynkowych a dzięki portalowi www.wakacjewlebie.pl wyszukanie upragnionego miejsca na urlop to kwestia zaledwie chwil.

Portal www.wakacjewlebie.pl jest doskonałym katalogiem promocyjnym dla właścicieli obiektów wczasowych. Wypromujemy Twój obiekt wczasowy na terenie całej Polski. Jak pokazują doświadczenia klientów, ta niewielka inwestycja – jaką jest umieszczenie obiektu wczasowego na naszym portalu zwraca się w „mgnieniu oka”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.